مقالاتسردخانه1 - قفسه و سردخانه صنعتی

قفسه سردخانه

حفظ و ارتقاع طول عمر فرآورده های غذایی و کشاورزی نگرانی همیشگی تولید کنندگان صنایع غذایی در کشور می باشد . یکی از معضلات نگهداری مواد غذایی، فضای کم سردخانه ای و همچنین روش های تجهیز و نگهداری می باشد. صنایع فلزی رسیس راد ایران در همین راستا اقدام به تولید محصولات قفسه بندی سردخانه در جهت برطرف کردن محدودیت فضا و ارتقاع ظرفیت نگهداری فراورده های غذایی و کشاورزی در سردخانه کرده است.
قفسه های سردخانه ای از جنس گالوانیزه در ضخامت های مختلف به درخواست مشتری تولید می شوند

مقالاتسردخانه12 - قفسه و سردخانه صنعتی

در صورتی که قصد احداث سردخانه مواد غذایی دارید مطالب زیر را مطالعه کنید
راه اندازی سردخانه مواد غذایی مثل بستنی، میوه، خرما و خشکبار، گوشت و مرغ بطور مداوم در حال گسترش است. برای همین انتخاب تجهیزات مناسب قفسه بندی و نصب و راه‌اندازی صحیح، دیگر تجهیزات میدران سردخانه های مواد غذایی را در برنامه ریزی و سازماندهی بهتر برای کسب و کار خود کمک خواهد کرد.یکی از موارد مهم و اساسی در تصمیم گیری فعالان این حوزه، تعیین بودجه و از طرفی قیمت قفسه و تجهیزات و هزینه ساخت سردخانه می‌باشد.

مقالاتسردخانه - قفسه و سردخانه صنعتی

فضا و محوطه سازی ،ساخت شیب های ورود خروج -اختصاص حداقل 25 درصد فضای سبز،ساختمان قطعات،ساختمان نگهبانی ،ساختمان مشاوران،بتون ریزی کف،ساخت باسکول ،سوله مناسب(هر چقدر بزرگ تر باشد، هزینه ساخت و قفسه بندی نیز بیشتر می شود.)
نوع دمای نگهداری (بالای صفر یا زیر صفر)
مشخص کردن نوع برق مصرفی 3فاز یا تک فاز
موتور یا کمپرسور سردخانه
کندانسور و اواپراتور
ساندویچ پانل
شیرآلات و تجهیزات کنترلی
درب سردخانه
قفسه
نصب و ایمن سازی و کسب مجوز ایمنی از سازمان آتشنشانی

رسیس راد ایران